KRAKÓW

Studio kuchenne Cymbameble w Krakowie to nasz najnowszy salon, w którym prezentujemy unikatowe meble naszego projektu oraz fascynujące pomysły na aranżację nowoczesnej kuchni. Jeżeli szukają Państwo idealnych mebli kuchennych na zamówienie lub po prostu potrzebują inspiracji, zapraszamy do naszego salonu przy Alejach 29 Listopada.

Dzięki dużemu wyborowi szafek kuchennych, drewnianych frontów, blatów oraz innych akcesoriów, z naszą małą pomocą stworzą Państwo projekt mebli kuchennych perfekcyjnie dopasowany do Państwa wnętrza oraz stylu życia. Mamy nadzieję, że po wizycie w studiu Cymbameble przekonają się Państwo, że projektowanie mebli to nasza największa pasja, do której podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby każda kuchnia zaprojektowana była jak najbardziej optymalnie, a Klient w pełni usatysfakcjonowany.

Jeżeli planują Państwo remont kuchni, marzą o fachowo zaprojektowanych meblach pod zabudowę lub potrzebują mebli kuchennych na wymiar, zachęcamy do wizyty w naszym studiu kuchennym w Krakowie i wyborze czegoś dla siebie z ogromnej ilości aranżacji, które przygotowaliśmy. Jesteśmy także otwarci na Państwa spersonalizowane projekty i propozycje. Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego i mailowego oraz dokładnego zapoznania się z nasza ofertą, która znajduje się na stronie internetowej. Wszelkich odpowiedzi udzielimy pod nr telefonu 532257556