BUSKO ZDRÓJ

Zapraszamy do salonu meblowego Cymbameble, który znajduje się w Busku Zdroju na ulicy Bohaterów Waarszawy 11a. To wyjątkowe miejsce, w którym czekają na Państwa gotowe aranżacje kuchni, stworzone z zaprojektowanych przez nas mebli kuchennych na wymiar oraz pod zabudowę. Na własne oczy będą mogli przekonać się Państwo o niezwykłej jakości oraz wytrzymałości cechującej nasze meble oraz ich stylowym wyglądzie. Wykonujemy je tylko z najwyżej klasy drewna oraz lakierujemy, dzięki czemu cechuje je wyjątkowa trwałość i odporność na uszkodzenia. Przez długie lata nie będą musieli martwić się Państwo o ich wymianę czy naprawę.

Na skutek tego, że wszystkie szczegóły projektu i zamówienia omawiany w bliskim porozumieniu z Klientem, meble są idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb i są funkcjonalnym uzupełnieniem konkretnego wnętrza.

Niezależnie od tego, czy planują Państwo kuchnie w stylu klasycznym czy nowoczesnym, w salonie Cymbameble w Busku Zdroju z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie. Ponadto, zobaczenie zaprojektowanych przez nas mebli w przeróżnych aranżacjach z pewnością pomoże Państwu w wyborze tych najbardziej odpowiednich i podkreślających osobliwy charakter Państwa wnętrza.

Zapraszamy także do naszych pozostałych salonów w Krakowie i Jędrzejowie oraz do zapoznania się naszą ofertą zaprezentowaną na stronie internetowej. Na wszystkie pytania udzielimy odpowiedzi również telofonicznie pod nr 413781381