JĘDRZEJÓW

Jeżeli chcą Państwo zobaczyć gotowe ekspozycje stworzone z zaprojektowanych przez nas mebli, zapraszamy do Studia Mebli Cymba zlokalizowanego w Jędrzejowie na rogu ulic Przypkowskiego oraz alei Piłsudskiego. W pobliżu Centrum Kultury w Jędrzejowie. Jest to jeden z trzech prowadzonych przez nas sklepów. Pozostałe dwa znajdują się w Krakowie i Busku Zdroju.

Wizyta w salonie to świetny pomysł, jeżeli chcą przekonać się Państwo jak nasze meble prezentują się w gotowych aranżacjach i w połączeniu z rożnymi stylami. To także świetna okazja do zaczerpnięcia inspiracji i nowych pomysłów na urządzenie kuchni czy salonu. Ekspozycja składa się z zaprojektowanych przez Cymbameble mebli kuchennych, tapicerowanych oraz tych opartych na systemach drzwi przesuwanych. Aranżacje stworzyliśmy w oparciu o najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz, zarówno tych nowoczesnych i minimalistycznych, jak i bardziej klasycznych. Dzięki naszej kompleksowej ofercie i doświadczeniu pomożemy ci stworzyć kuchnię od podstaw, w pełni dopasowaną do Twojego indywidualnego stylu oraz potrzeb.

Odwiedź nasz salon meblowy w Jędrzejowie, a indywidualnie ustalimy wszystkie szczegóły Twojego zamówienia i dopasujemy cennik. Nasza oferta skierowana jest głównie do klientów indywidualnych, jednak realizujemy też duże zamówienia dla instytucji użyteczności publicznej, przedsiębiorstw czy firm.

Serdecznie zapraszamy!tel.(41)38-78-224